24 lipca, 2013

Druga księżniczka

Codzienności - Waldemar Chyliński @ 11:36
          Cały świat przez kilka ostatnich dni warował pod szpitalem w Londynie czekając na królewskiego potomka. W tym samym czasie nasza rodzina czekała na nie mniejsze, a wręcz większe i bardziej radosne dla nas wydarzenie. I doczekaliśmy się. Ba, tłumy też były.          Z prawdziwą przyjemnością informuję wszystkich przyjaciół, znajomych i cały świat, że w mojej rodzinie pojawiła się druga wnuczka - księżniczka Maja.          Maja urodziła się dzisiaj - 24 lipca 2013 roku, piętnaście minut po północy, pod znakiem Lwa. W chwili narodzin ważyła 3160 gram i mierzyła 53 centymetry. Jest rozkoszna, piękna i podobna do... całej naszej rodziny.
          Z tego powodu, że jedynactwo zaczęło być naszą rodzinną tradycją, bo ja, Asia i nasz syn Radek - wszyscy jesteśmy jedynakami, to pojawienie się Mai w rok i miesiąc po narodzinach Igi, rozwiązało problem rozwoju naszej familii definitywnie. Bardzo się z tego cieszę.
          Moja pierworodna wnuczka - księżniczka Iga już wczoraj rozkładając pasjansa próbowała zgadnąć dzień i godzinę pojawienia się na świecie siostry, ale jak widać poniżej, pasjans jej nie wyszedł.Dzisiaj Iga jest już szczęśliwą siostrą i mam nadzieję, że do kart i wróżb będzie miała stosunek negatywny. Póki co wszyscy czekamy na... ...powrót naszej księżnej Katarzyny z księżniczką Mają do domu.          
NOWSZE WPISYSTARSZE WPISY