26 listopada, 2007

Obchodowo - Okolicznościowy Zespół Jubileuszowy

Codzienności - Waldemar Chyliński @ 22:44
          Myślę, że każdego, w pewnym wieku - rzecz oczywista, nachodzi taka oto refleksja, że przyjemniej jest ,choćby co dwa lata, obchodzić imieniny, niż  co roku urodziny. Bywa jednak tak, że urodziny obchodzi instytucja, a ta, w przeciwieństwie do człowieka,  im jest starsza, tym bywa bardziej zdrowa. Tradycja zobowiązuje. Wczorajsza niedziela, to był kolejny jubileuszowy dzień. Parlament Studentów Politechniki Gdańskiej obchodził wczoraj swoje pięćdziesięciolecie. Z tej okazji mogłem znowu spotkać się ze starymi przyjaciółmi na kolejnym, wspólnym koncercie. Przyszło mi nawet do głowy, że  jeszcze jedno pięćdziesięciolecie, a założę wraz z Adamem Drągiem, Grzesiem Marchowskim, Grzesiem Bukałą, Stasiem Wawrykiewiczem i Leszkiem Makowieckim Obchodowo-Okolicznościowy Zespół Jubileuszowy.

zespol-obchodowo-okolicznosciowy.jpg

Koncert odbył się w niezwykłym miejscu -  na zadaszonym  dziedzińcu  w gmachu głównym Politechniki Gdańskiej.

dziedziniec-politechniki-3.jpg

Prócz nas, delikatnie mówiąc "klasowych" bardów pojawiło się na koncercie sporo młodzieży, a wśród nich obiecująca Asia Pilarska z zespołem:

joasia-pilarska.jpg

Adaś Drąg już w trakcie prób wieszczył, że będzie dobrze:

adam-drag-25xi2007r.jpg

I było. śpiewało  mi się świetnie, tym bardziej, że...

koncert-na-pg

... o takiej publiczności jaka przyszła na ten koncert latami można marzyć. Mnie się to marzenie właśnie wczoraj spełniło.NOWSZE WPISYSTARSZE WPISY
KOMENTARZE: 0

Dodaj odpowiedĽ:

Podpis (wymagane)
E-mail (nie zostanie upubliczniony)
Strona internetowa
Zmień obrazek
Kod z obrazka (wymagane)