25 marca, 2009

Jak dobrze mi - bis

Codzienności - Waldemar Chyliński @ 11:12
          Oto dowód! Ci, którzy weszli dzisiaj w nocy na moją stronę zauważyli, że wpis "Jak dobrze mi" zniknął. Sprzątam więc bałagan i będzie za chwilę jak było. Nie znoszę głupiej roboty. Może administrator Miłosz wpadnie niedługo na ślad "licha". Wkrótce nowe wypracowanie. Pozdrawiam.
         "Jak dobrze mi" z 13 marca 2009r.  Nie da się ukryć, że coś złego dzieje się na serwerze, na którym umieszczona jest moja strona. Gdzieś tam, w bebechach administracyjnych siedzi jakiś diabełek i co rusz miesza we wpisach. Po takim zamieszaniu zmuszony jestem bałagan sprzątać i przywracać wszystko na swoje miejsce. Dlatego nie dziwcie się moi kochani przyjaciele -czytelnicy, którzy automatycznie powiadamiani jesteście o moich nowych wypracowaniach, że zaglądając na stronę nie znajdujecie niczego nowego. Jest nadzieja, że opiekunom mojej witryny uda się wreszcie namierzyć diabełka i jakoś go poświęcić. Zanim to nastąpi ten wpis też pewnie parę razy zniknie i parę razy powróci na swoje miejsce. Tymczasem za ewentualne niespodzianki i rozczarowania -przepraszam.

          Moje wspomnienie o zespole BOOM sprawiło, że wiele osób odświeżyło sobie pamięć, a wiele, pewnie młodszych, zainteresowało grupą. Nie ukrywam, że to radość dla autora. Mam więc jeszcze coś. W swoich zbiorach odkopałem zdjęcie z 1974 roku. Zdjęcie zostało zrobione najprawdopodobniej w Żaku, w trakcie Bazuny, w żakowskiej kawiarence. Dlaczego i czym ( wygląda to na chleb razowy) karmię Darka Dziadkiewicza, nie pamiętam, ale fakt jest faktem, że tak było:

darek-dziadkiewicz-i-ja.jpg

          Oj, miało się kiedyś włosy!  A tak, w części, wyglądał zespół BOOM i Darek na Bazunie w roku 1973. Zdjęcie to jest też dowodem na to, że do warszawskiej grupy dochodziły różne osoby w różnych okresach. Jak wyjaśnił Janusz Lipiński na zdjęciu prócz Darka i Mirka Nawrockiego, który zamieszkuje obecnie Kanadę, jest też śpiewająca skrzypaczka Ewa Jurkiewicz, którą losy rzuciły do Finlandii

darek-dziadkiewicz-i-zespol-boom.jpg

          Przy okazji, dzięki Markowi Skowronkowi, wszedłem w posiadanie powyższego zdjęcia i oryginalnego nagrania turystycznej piosenki zespołu BOOM. Skomponował Darek tę piosenkę ponoć w pociągu, jadąc do Gdańska, a nagrania dokonano w dzień później, w czasie koncertu na studenckim przeglądzie Bazuna-1973. Piosenka nosi tytuł "Jak dobrze mi" i umówmy się, że tak właśnie jest nam wszystkim, póki nie ma wiosny. I co z tego, że dzisiaj jest piątek i trzynasty?!NOWSZE WPISYSTARSZE WPISY
KOMENTARZE: 0

Dodaj odpowiedĽ:

Podpis (wymagane)
E-mail (nie zostanie upubliczniony)
Strona internetowa
Zmień obrazek
Kod z obrazka (wymagane)