11 stycznia, 2010

MISTER zU.B. na YouTube

Codzienności - Waldemar Chyliński @ 19:52
          Tak szybką, uprzejmą i miłą telewizję, jak PomorskaTV i tak sprawnego menago, jak Wojtek Korzeniewski rzadko się spotyka. Ledwie w ubiegłą środę nakręciliśmy z Andrzejem Donarskim kilkanaście scen na gdańskiej Starówce (patrz wpis niżej), a już od dzisiaj można zobaczyć gotowy teledysk. Paweł Piotrowski, twórca tego teledysku, wraz ze swoją ekipą uwinęli się w iście sprinterskim tempie i mimo, że nie wypaliły nagrania z koncertu w Poznaniu, teledysk jest już gotowy. Zobaczcie:Mnie robi się weselej i cieplej mimo śnieżnej zawieruchy.

andrzej-donarski

Byle do wiosny. Oczywiście z aparatem ZORKA-5. NOWSZE WPISYSTARSZE WPISY
KOMENTARZE: 3

sznałcer

2010-01-13 20:51:00
Cześć Waldku, świetny teledysk , słowa , muzyka , super dęciaki !!! I ten cudowny wokal , brawo ! Ten kawałek jest bardzo wesoły i chwyta za ucho , teraz mało takiej muzy w Polsce . Same wyjące , opatrzone do garnic możliwości wyżeracze i wyżeraczki, jak np. Pani Maryla , która ostatnio uraczyła nas duetem z niejaką Panią Dodą. Biedna Agnieszka Osiecka , chyba w grobie się przewraca. Czy tam jest monopolowy - na tamtym świecie , by mogła zlość ukoić bo już chyba nie żal ... Co się w tym temacie muzyki i rozrywki dzieje , to chyba wiesz sam dobrze.
Dużo zależy, czy ten kawałek będzie puszczony przez 3 program polskiego radia , ale to pewnie zależy od układów.
Jak zespół mógł chcieć zrezygnować z takiego wspaniałego wokalisty, przecież on był wizytówką zespołu. Bez niego leżą , a czasy trudne. Ucho mnie nie myli, do Mistera z UB bezboleśnie przeniesiono cały klimat starego Mister Zoob'a i chyba sobie poradzą. Myślałem o jakimś koncercie Mistera w studiu im. Janusza Hajduna w Radio Gdańsk... Serdeczne pozdrowienia
Sznałcer
p.s. teledysk wyslalem do Islandii , Kanady i USA oraz oczywiście do Wielkiej Brytwanii. Odzew jak najbardziej pozytywny.

donar

2010-01-17 02:38:55
Waldek!
Uśmiechnij się.Podobno już się wrzyna klinami ciepły klimat.. jak mówi poeta.

hania

2010-01-18 13:40:22
"W styczniu może każdy zrozumieć,co za rok będzie, bo gdy pogodny początek,środek i koniec tego miesiąca będzie,tedy rok dobry będzie" a zaczyna się pogodnie z Miną Tyma , choć i w Koszalinie zima trzyma ;) pozdrawiam hania

Dodaj odpowiedĽ:

Podpis (wymagane)
E-mail (nie zostanie upubliczniony)
Strona internetowa
Zmień obrazek
Kod z obrazka (wymagane)